Doprava osobním autem

Pokud pojedete osobním autem, odbočte na exitu 67 D10 na Příšovice. Dál se řiďte směrovkami nebo proudícími davy, do Svijanského Újezdu jsou to z dálnice zhruba 3 kilometry. Na místě využijte velkokapacitní parkoviště pro osobní vozy u místní hasičské stanice a u stanového městečka. Parkování podél příjezdových cest je zakázané. Z důvodu plynulého provozu v obci bude po dobu konání Slavností svijanského piva pouze jednosměrný provoz.

Autobusem nebo vlakem

Připravili jsme pro Vás zvýhodněnou autobusovou dopravu přímo do Svijanského Újezdu.

Turnov – Svijanský Újezd 30 Kč

Mnichovo Hradiště – Svijanský Újezd 50 Kč

Mladá Boleslav – Svijanský Újezd 70 Kč

Jablonec n. N. – Svijanský Újezd 70 Kč

Liberec – Svijanský Újezd 70 Kč

Místa odjezdů

Turnov,, Terminál u žel.st., stanoviště Z

Mnichovo Hradiště, zdravotní středisko

Mladá Boleslav, autobusové.st., stanoviště 29

Jablonec nad Nisou, autobusové nádraží, stanoviště. 7

Liberec, zast. Moskevská, stanoviště. M

Jízdní řád: zde

Vlakem

Pokud zvolíte cestu vlakem, ze všech směrů budete vystupovat na stanici Příšovice. Odtud už je to jen pár kilometrů pěšky do Svijanského Újezdu, stačí, když se připojíte k ostatním návštěvníkům, na Slavnosti většinou míří davy. Vaše spojení na idos.cz

Degustace

Pojďte si vyzkoušet, jak ochutnávají a hodnotí pivo odborníci na degustačních soutěžích. V pivní degustaci můžete ochutnat a zkusit rozpoznat svijanská piva. Uvidíte, v jaké kondici jsou vaše chuťové buňky a když budete mít štěstí, třeba vyhrajete některou z cen.

Ubytování

V době konání Slavností svijanského piva můžete přespat v podstatě kdekoliv. Vedle areálu koupaliště směrem na obec Svijany je každoročně vyhrazená louka stanům i osobním vozidlům, směrem na Pěnčín bude opět vyhrazena louka jen stanům. Pokud budete chtít, můžete si střechu nad hlavou rozbalit i na návsi Svijanského Újezdu.

Ostatní

Suvenýr ze Slavností svijanského piva

Chcete si ze Slavností odvézt nějaký suvenýr na památku? Pak určitě přijďte do našeho stánku s dárkovými předměty. Odvézt si můžete i speciální slavnostní Plechovku nejen pro chlapy, ale například i lahev Svijanské 20 % - silného piva uvařeného k 20 letům nezávislého pivovaru.

Ceny

Vstupné

Vstupné v předprodeji pro dospělé je 250 Kč a 230 Kč na ISIC kartu, 300 Kč na místě.
Pro děti do 15 let a držitele průkazu ZTP/P je vstup zdarma.

Koupit vstupenky

Cena piva

Nikde jinde nenajdete tak pestrý výběr svijanských piv jako na Slavnostech. Pivo poteče jako vždy ze 160 píp za cenu 24 Kč ("450" za 29 Kč).

Pivní zmrzlina

Pivní zmrzlina se už na Slavnostech svijanského piva zabydlela, i letos jsme pro vás připravili pořádnou porci ledové dobroty. Ochutnat můžete tmavou Svijanskou Kněžnu 13 % a světlého Svijanského Knížete 13 %, kteří se skvěle doplňují. Řízni si Kněžnu!. I když se jedná o sladkost, pivní zmrzlina je určena jen pro dospělé, obsahuje totiž 75 % piva.

Cena pivní zmrzliny je 10 Kč za kopeček.

Mapa areálu

Mapa areálu

Co bude na čepu

Mediální partner - RCL

RCL
  • Aktuální informace z vašeho okolí
  • Denně čerstvé zprávy
  • Aktuality, které jinde nenajdete
  • Interaktivní obsah, propojený s webem a facebookem
  • Stránka, kterou tvoří naši čtenáři
  • Zajímavé soutěže o vstupenky na kulturní akce v okolí
  • Jsme vám nejblíž…